Przekaż 1.5% podatku

Nasz zespół

Nasz zespół to doświadczeni trenerzy i trenerki oraz specjaliści i specjalistki w swoich dziedzinach, motywujący do działania.

Ze względu na pracę w trybie hybrydowym zalecamy kontakt mailowy.

Katarzyna Grubek

Szefowa działu Kultura i Media

Szefowa działu Kultura i Media

Absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego UW. W CEO od 2005 roku, początkowo jako koordynatorka programów (m.in. „Literacki atlas Polski”, „Włącz się. Młodzi i media”), a od 2016 roku szefowa działu Kultura i Media. Wspiera koordynatorki i koordynatorów w realizacji programów z obszarów “Ucz otwartości” i “Otwieraj na kulturę”. Autorka materiałów edukacyjnych, programów szkoleń i kursów e-learningowych. Animatorka kultury i trenerka. Stypendystka Ministra Kultury. Współzałożycielka i członkini Zarządu Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną “Chata z pomysłami”.

(22) 659 62 03, wew. 117

Elżbieta Grab

koordynatorka, program „Szkoła otwartości”

Absolwentka wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej oraz podyplomowych studiów z arteterapii Akademii Pedagogiki Specjalnej. Ukończyła kurs Teatru Forum i Szkołę Trenerów Dramy Drama Way oraz Akademię Edukatora Muzeum POLIN. Koordynatorka, edukatorka, autorka materiałów edukacyjnych. Współtwórczyni Nieformalnej Grupy Trzykrotność, która pracuje z uchodźczyniami i migrantkami mieszkającymi w Warszawie.

(22) 659-62-03, wew. 106

Emilia Kędziorek

koordynatorka, program „Wychowanie to podstawa”

Przez 27 lat nauczycielka w warszawskich liceach (język łaciński, język polski, wiedza o kulturze). Certyfikowana trenerka redukcji stresu przy pomocy technik uważności (MBSR); prowadzi bloga poświęconego uważności (mindfulness); interesuje się zastosowaniem uważności, Self-Reg i NVC w pracy z uczniami i nauczycielami.

(22) 659-62-03, wew. 106

Dominika Panfil

koordynatorka, Nagroda im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”

Absolwentka wydziału Pedagogicznego UW, gdzie ukończyła m.in studia z zakresu Trenera Kompetencji Miękkich. Od lat jej pasją jest historia i kultura żydowska. Młodzieżowa Liderka Dialogu w Fundacji Forum Dialogu. Z CEO związana od 2018 roku.

(22) 659-62-03, wew. 121